Movies
Ratings
280
War of the WorldsRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
Jail BreakersRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 2.5