Movies
Ratings
188
Lust, CautionRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Jackie BrownRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5