Movies
Ratings
187
ExitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
A Wedding InvitationRated ★ 1.5
Kick-AssRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 2.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 1.0