Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
The PatriotRated ★ 4.0
Love Is All You NeedRated ★ 3.5
The 40-Year-Old VirginRated ★ 2.5
When the Last Sword Is DrawnRated ★ 3.5
Pirates of Silicon ValleyRated ★ 4.0
AgoraRated ★ 3.0
Marley & MeRated ★ 3.5
Grand PianoRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 3.5
Child's Play 3Rated ★ 3.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 3.5