Movies
Ratings
354
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0