Movies
Ratings
264
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0- The CureRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 2.0
The Game PlanRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0