Movies
Ratings
90
BlindRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5