Movies
Ratings
383
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
CluelessRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 4.0
Final PortraitRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Feng ShuiRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 1.5
The NotebookRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 2.0
The Sound of a FlowerRated ★ 1.0
LegendRated ★ 3.5
The MagicianRated ★ 1.0
Fathers and DaughtersRated ★ 3.5