Titles you rated
The NotebookRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 2.0
MontageRated ★ 4.5
Bee MovieRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0