Titles you rated
Suspect XRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 1.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
FriendRated ★ 5.0