Movies
Ratings
50
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 4.5
My LoveRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
BestsellerRated ★ 4.0