Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
MantisRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 2.0
Drive My CarRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Hi.5Rated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
BabylonRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0