Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.5
Warriors of the DawnRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0