Titles you rated
Little NicholasRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Never Let Me GoRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 3.0
The Return of JafarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 1.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0