Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5
James and the Giant PeachRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 4.0