Movies
Ratings
41
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
PawnRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0