Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.0
My DictatorRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
SketchRated ★ 3.0
슈퍼피쉬 - 끝없는 여정Rated ★ 3.0
10 MinutesRated ★ 4.0- Door to the NightRated ★ 3.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.5
CheatersRated ★ 3.5
Wall StreetRated ★ 2.5
PlutoRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.5