Titles you rated
Vanishing WavesRated ★ 3.0
Empire of LustRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
LeavingRated ★ 2.0
InsurgentRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
Stuck in LoveRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Safe HavenRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.0