Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
BoltRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
ChawRated ★ 2.0
ShutterRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0