Movies
Ratings
137
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0