Movies
Ratings
1131
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Invisible ManRated ★ 4.0
Dark WatersRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 2.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 1.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 4.0