Movies
Ratings
53
SpyRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 2.0
Black Hawk DownRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5