Movies
Ratings
30 The HostRated ★ 3.0 The HostRated ★ 3.0
 Scandal MakersRated ★ 4.0 Scandal MakersRated ★ 4.0
- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
 TangledRated ★ 3.5 TangledRated ★ 3.5
 The Conjuring 2Rated ★ 2.0 The Conjuring 2Rated ★ 2.0
 Miss GrannyRated ★ 3.0 Miss GrannyRated ★ 3.0
 The ThievesRated ★ 4.0 The ThievesRated ★ 4.0
 FrozenRated ★ 3.0 FrozenRated ★ 3.0
 The Day After TomorrowRated ★ 2.5 The Day After TomorrowRated ★ 2.5
 LeonRated ★ 5.0 LeonRated ★ 5.0
 Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0 Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
 Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.5 Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.5
 War of the WorldsRated ★ 5.0 War of the WorldsRated ★ 5.0
 Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0 Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
 The Cat ReturnsRated ★ 5.0 The Cat ReturnsRated ★ 5.0
 Summer WarsRated ★ 5.0 Summer WarsRated ★ 5.0
 Princess MononokeRated ★ 5.0 Princess MononokeRated ★ 5.0
 Little NicholasRated ★ 5.0 Little NicholasRated ★ 5.0
 ConfessionsRated ★ 4.0 ConfessionsRated ★ 4.0
 Han Gong-juRated ★ 3.0 Han Gong-juRated ★ 3.0