Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5