Titles you rated
AmadeusRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.5