Series
Ratings
38
Low LifeRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
The Day of the JackalRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- DoubtRated ★ 4.0
Mayor of Kingstown Season 1Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Black BirdRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5