Titles you rated
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Esper's LightRated ★ 1.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
Summer 1993Rated ★ 5.0
AftersunRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.0
Summer WarsRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0