Movies
Ratings
230
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5- Generation WarRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 4.0