Movies
Ratings
771
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Dream ScenarioRated ★ 2.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
MongrelsRated ★ 3.0
Mistress DispellerRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
MoxieRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Hunt for the WilderpeopleRated ★ 4.0