Movies
Ratings
741
A Beautiful MindRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
Violent CopRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 2.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Just MarriedRated ★ 2.0
Crows ZeroRated ★ 2.0
St. Trinian'sRated ★ 1.5
Man of MenRated ★ 1.5
Death ProofRated ★ 1.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 0.5
Rush HourRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
The RosesRated ★ 3.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.5