Titles you rated
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5