Movies
Ratings
132
Glory RoadRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The Longest YardRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0