Movies
Ratings
22
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0