Titles you rated
August RushRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
Railroad ManRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0