Movies
Ratings
697
JackRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
BeethovenRated ★ 4.0
It's Kind of a Funny StoryRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
The FlintstonesRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
The OmenRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Season of the WitchRated ★ 4.0
BeastlyRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.0
The Forbidden KingdomRated ★ 2.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
StardustRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0