Titles you rated
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0