Titles you rated
HopeRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
MontageRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0