Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
Death SentenceRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 3.5
The GiftRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
The Last BlossomRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 1.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
St. VincentRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0