Titles you rated
The WailingRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Courage Under FireRated ★ 3.0
EraserRated ★ 3.0
Batman & RobinRated ★ 3.0
Batman ForeverRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 1.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 2.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
From Paris with LoveRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 3.0