Movies
Ratings
22
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0