Movies
Ratings
175
The HelpRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.5
We Were SoldiersRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 4.5
One DayRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0