Movies
Ratings
744
Happy Death DayRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0