Titles you rated
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 2.0
Face/OffRated ★ 3.5
TangledRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Lady MacbethRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 2.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
PinaRated ★ 1.5
The Little MermaidRated ★ 2.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
The MistRated ★ 3.0