Movies
Ratings
822
ChappieRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
RiddickRated ★ 3.5
The SignalRated ★ 4.5
Project AlmanacRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 4.5
No Tears for the DeadRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.0