Movies
Ratings
52
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 5.0