Movies
Ratings
240
The Last SamuraiRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
American GangsterRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5