Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0