Movies
Ratings
44
The SandRated ★ 1.0
The BoatRated ★ 1.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
PixelsRated ★ 0.5
Mr. HolmesRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 0.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0