Movies
Ratings
558
Blade RunnerRated ★ 0.5
The 40-Year-Old VirginRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 2.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 1.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 2.0
DivergentRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 5.0
ColossalRated ★ 2.5
Man on FireRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 3.0
ContactRated ★ 5.0
Heart BlackenedRated ★ 4.5
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 1.5