Movies
Ratings
77
Closer to HeavenRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0
The King of JokguRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 0.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
GattacaRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0